Styrelsen - IFK Falköping FF - Fotboll - IdrottOnline Klubb
Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Styrelsen"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Styrelsen


 

 

Anders Lundin

Ordförande

E-post: 693lundin@telia.com

 

 

 

Hans Ahlin

Sekreterare

E-post: hans.ahlin@cgi.com

 

 

Anders Frankenberg

Kassör 

E-post: anders@frankenberg.nu 

 

Mattias Carlsson

Vice Ordförande

E-post:  mattias.c@telia.com 

 

 

Christina Jansson

Ledamot

E-post: christina.janson@swedbank.se

 

 

 

Jesper Oden

Ledamot

E-post: jesper.oden@telia.com

 

 

Mikael Dittmer

Ledamot

E-post: mikael.dittmer@kinnarps.se

 

 

Pål Gelang

Ledamot

E-post: gelang.bleckplat@telia.com

 

 

Pär Winberg

Ledamot

E-post: pwinberg@yahoo.com

 

 

Marie Karlsson

Ledamot

E-post: marieaddia@gmail.com

 

 

Roger Edin

Ledamot

E-post: 051582356@telia.com

 

 

Christer Henriksson

Ledamot

E-post: christer.henriksson@toveksbil.se

 

  Jan-Olof Sandberg Revisor  
  Bengt-Arne Andersson  Revisor  
  Lars-Ola Fronth Revisorsuppleant  
  Hasse Persson Valberedning  
  Cina Ung Valberedning  
  Lars Björkman Valberedning  
  Magnus Liljegren Valberedning  
Inga nyheter är skapade

Öppetider Kansliet:
Måndag - Torsdag 07:00 - 16:00
Fredagar                07:00 - 13:30


SÅ FÖLJER DU OSS:

Instagram: @ifkfalkopingff
Facebook: IFK Falköping FF
Twitter: @ifkfalkopingffÅrets förening 2015

Stötta föreningen genom att
ansluta dit Svenska Spel's
Spelkort till:


Boka Konferensrum i Klubbhuset

Bokalokal

Fritidsbanken



 


 



















 

 

 




Postadress:
IFK Falköping FF - Fotboll
Odengatan 37
52147 Falköping

Kontakt:
Tel: 0515-19610
E-post: kansli@ifkfalkopingff.se

Se all info

 

 

Våra Guldsponsorer